o štúdiu Dermalogik

Kozmetička Annamária

Motivuje ma spokojnosť a úsmev mojich klientov, a preto vykonávam svoju prácu zodpovedne a kvalitne. V roku 2017 som sa rozhodla založiť svoj vlastný salón, kde klienti, ich zdravie pokožky a psychická pohoda sú vždy na prvom mieste. Pre mňa nie je návšteva kozmetického salónu len o úprave obočia alebo masáži pleti, ale ide hlavne o komunikáciu s klientmi. Zaujímam sa o ich individuálny stav pokožky, následne vytváram salónnu starostlivosť a odporúčam kozmetiku na domáce použitie. Verím, že spojením týchto dvoch hlavných častí sme schopní spoločne dosiahnuť požadované výsledky.

Annamária je veľmi príjemná, priateľská a ja sa zakaždým neviem dočkať na svoje pravidelné každomesačné ošetrenie. Vyskúšala som už asi všetky procedúry a zakaždým som odišla veľmi spokojná.

Sofia P.

Oáza pokoja a dokonalá starostlivosť o pleť v štúdiu Dermalogik

Naša misia

V štúdiu Dermalogik v Prešove ponúkame širokú škálu špičkových služieb prispôsobených individuálnym potrebám. Poskytujeme relaxačný a profesionálny zážitok – od omladzujúcich ošetrení tváre až po hĺbkové čistenia pleti. Používame najmodernejšie vybavenie a vysoko kvalitnú profesionálnu kozmetiku, aby sme klientom zabezpečili tie najlepšie výsledky. Či už ide o ošetrenie aknóznej pleti, procedúry proti starnutiu alebo depiláciu, máme riešenie pre každého.

Naše hodnoty

V našom štúdiu Dermalogik kladieme veľký dôraz na hodnoty, ktoré nám sú dôležité – osobný prístup a starostlivosť. Vytvárame prostredie, kde sa naše zákazníčky cítia pohodlne a uvoľnene. Naším cieľom je poskytnúť nie len profesionálne ošetrenia, ale aj pozitívny a obohacujúci zážitok. Zverte sa do našich rúk a dovoľte nám ukázať, ako sa staráme o vašu pokožku s láskou a starostlivosťou. Vďaka našim hodnotám sa snažíme vytvoriť skutočne osobný a príjemný vzťah s každou z našich zákazníčok.