Kozmetická masáž pleti

Relaxačná kozmetická masáž pleti je prirodzená cesta ku krásnej pleti

V snahe dosiahnuť žiarivú a mladistvú pleť sa mnohí ľudia uchyľujú k rôznym produktom starostlivosti o pleť a ošetreniam, pričom pritom často prehliadajú jednoduchú, no veľmi účinnú techniku: kozmetickú masáž pleti. Táto prastará metóda, zakorenená v tradičných postupoch starostlivosti o pleť, dokáže s pokožkou zázraky a pomáha dosiahnuť krásnu a žiarivú pleť bez invazívnych postupov.

Výhody kozmetickej masáže pleti:

  • Posilnenie krvného obehu: Masážou podporujeme prúdenie krvi do pokožky, čím zabezpečujeme dodávku dôležitých živín a kyslíka, odstraňovanie toxínov a zlepšenie prirodzeného lesku pokožky.
  • Podpora relaxácie: Má upokojujúci účinok na myseľ a telo, pomáhajúc zmierniť napätie a podporiť celkovú pohodu.
  • Maximalizácia účinnosti produktov: Masáž tváre umožňuje preniknutie sérum, masážnych produktov a iných kozmetických prípravkov hlboko do pokožky, čím sa zvyšuje ich účinnosť.
  • Stimulácia kolagénu: Podporuje tvorbu kolagénu, kľúčového pre udržanie pružnosti a pevnosti pokožky, čím sa minimalizuje výskyt jemných liniek a vrások.

Kontraindikácie a ako často chodiť na masáž pleti.

Kontraindikácie: Infekcie alebo otvorené rany, kožné ochorenia, ťažké akné, popáleniny od slnka, alergie na látky v masážnych prípravkoch, a kozmetické zákroky ako botox alebo dermálne výplne.

 

Frekvencia Masáže: Odporúčame chodiť na masáž pleti každé 3 až 4 týždne v závislosti od typu a stavu pokožky. Pravidelné konzultácie s nami pomáhajú určiť optimálnu frekvenciu pre individuálne potreby starostlivosti o pokožku.